Pages Menu
Categories Menu

konsulting a outsourcing

konsulting a outsourcing Również nie jest spędzać robisz w celu poprawy działalności gospodarczej, wreszcie spędzić go zobowiązać się do uzyskania przewagi strategicznej i konkurencyjnej. Pierwsza klasa to koszt powinien być porównywany z kosztów operacyjnych danej organizacji, a ostatnie dwie klasy spędzić go powinny być porównywane z przychodów organizacji.

To nie uprościć wiele zrobił? Ale to ma zwrócić uwagę na dwie rzeczy – po pierwsze, uzyskanie odpowiedzi na proste pytanie, ile trzeba wydać na to nie jest łatwe, a odpowiedź nie jest tylko przypadek xx%. A po drugie, jeśli chcesz znać odpowiedź na pytanie, będziesz musiał zrobić kilka głębszych myśli, w jaki sposób organizacja korzysta z niego, i jak organizacja spędza swoje pieniądze na to.

Możemy pomóc odpowiedzieć na te pytania z pewną dokładnością. Odpowiedź poprowadzi swoją strategię biznesową i finansową w przyszłości, ale taka odpowiedź nie powinna być zagrożona przez łatwego lekceważenia realiów branży, w której działamy, czyli sposób, w jaki ty zamierzasz zrobić to praca dla Ciebie.

Nie padają ofiarą tych, którzy powiedzieć, że powinieneś spędzać więcej (lub mniej) na nim, dopóki nie zostaną odpowiednio zastanowić się nad problemem.

Artykuł dzięki: