Pages Menu
Categories Menu

konsulting a vat

konsulting a vat

Klucz # 4 – Integrity

Być wiernym środki wiarygodne. Oznacza to utrzymanie wysokiego standardu integralności we wszystkich sprawach. Uczciwość oznacza, że ??twoje myśli, słowa i czyny zgadzają. Ponadto, oznacza to, podtrzymując ten sam standard w swoim życiu prywatnym i publicznym. Gdy nie uda się być wierny moralnie, inni nie będą ci ufać i tracą szanse na wszystko, co może być.

Key # 5 – Znajdź niszę

Piąty klucz do wierności jest znalezienie swojej niszy. W tym kontekście, znalezienie swojej niszy oznacza znalezienie miejsca w życiu, który najbardziej Ci odpowiada. Bóg dał niektórych ludzi zdolność do wytrzymywania widoku krwi i stają się lekarze i sanitariusze. Inni nie boją się trzymać ręce w cokolwiek, więc stają się hydraulicy. Kolejna grupa ma wrodzone poczucie, co żywności i smaki idą w parze, więc ich najlepiej dopasowana jest jako kucharz. Będąc wiernym środki Znalezienie Boga wyświęconego dopasowanie i podając swój starań w kierunku używając go błogosławić swoją społeczność.

konsulting a vat

Po zastosowaniu pięciu kluczy do wierności, będziesz żył skuteczne i produktywne życie i wasze serce będzie błogosławiony przez spełnienia i satysfakcji.

Istnieje wiele definicji sukcesu, ale ostatecznie jedyną prawdziwą miarą sukcesu jest wierność Boga, siebie i swoje powołanie w społeczeństwie. Ten artykuł został omówiony pięć kluczy do bycia wiernym.

Eric Coggins ma MBA w Global Management i mieszkał i pracował za granicą w Kambodży. Poza tym, miał szeroką interakcję z członkami różnych grup etnicznych w tym afroamerykańskiego, latynoamerykańska, japoński, koreański, Kambodży, Australii i Europy. Jego misją jest promowanie możliwie najlepsze życie dla wszystkich na całym świecie i pomóc im osiągnąć ich przez Boga potencjału.

Artykuł dzięki: http://www.sipi.com.pl