Pages Menu
Categories Menu

konsulting hotelowy

konsulting hotelowy

Wendy skończył czytać kawałek i wysłał go do swojej drukarki, tak aby mogła trzymać go do jej drzwi lodówki. Postanowiła pojechać Value Village i trochę starych magazynów, żeby mogła spojrzeć na zdjęciach jej życia twórców. Nie, czekaj, ona się jej rower. Wzięła szybki prysznic i zamieniona rajstop i długi t-shirt i poszedł do garażu, aby dźwignąć swój rower przy uchwycie ściennym. Dobrze było pedałować wzdłuż słoneczne ulice, wiatr we włosach i odkryła nową galerię sztuki w bocznej ulicy, wzdłuż drogi. Około innym kącie poszła przez babcia i dziecko, którzy bawiąc innego roweru, łańcuch zwisający luźno. Po pół bloku Wendy odwróciła się i powoli podjechał do nich. Ich ręce były czarne smarem i łańcucha wciąż zwisał. „Mogę spróbować?” Zapytała. Granny skinął głową, a ona przerzucony nad rowerem, odpoczął się na jego kierownicę, odwrócił pedału i zresetować łańcuch. „Dobre jak nowe!” powiedziała Wendy, jak ona wytarła ręce na trawie.

Babcia spojrzała na nią, miękkie linie uśmiechu promieniowała z jej bladych oczach. „Dziękuję kochanie, jesteś wspaniałą osobą.”

konsulting hotelowy

I doggone jeśli Wendy nie czują się wspaniale, na rowerze, na jej drodze, aby uzyskać jej zdjęcia plakat życia, w przeddzień nowego dnia.

Artykuł dzięki: