Pages Menu
Categories Menu

konsultant edukacyjny

konsultant edukacyjny

Odrzucenie daje drugą szansę!

Kilka lat temu napisałem książkę, że mój wydawca wykrwawione całym o wymaganych korekt.

Zrobiła taką technikę pracy na rękopisie, że miała do czynienia z nie mniej niż o przepisać całą pracę.

Nie sądziłem, że tekst był rozczarowujący. W rzeczywistości, czułem jej krytyka była niesprawiedliwa, przebiegała z nieparzystej punktu widzenia, a nawet gdybym zmieniony, to bym się zmierzyć z bardziej czerwonym atramentem po złożeniu kolejną wersję.

Więc wziąłem tytuł i projekt, gdzie indziej. Wzdłuż drogi, ja i tak zmieniony, a nie na podstawie jej postulatów, lecz wynikające z moich instynktów dotyczące tego, co uczyniłoby bardziej satysfakcjonująca lektura.

W krótkim czasie, znalazłem lepszego, bardziej prestiżowego wydawcy, że ponad dwukrotnie mój postęp i że książka poleciała w procesie redakcyjnym, jak się spodziewałem, że będzie, podobnie jak wszystkich innych moich książek, z różnymi wydawcami big-czasowych na więcej kilkanaście lat pisania.

Początkowy redaktorem był wściekły widząc moją książkę w druku.

konsultant edukacyjny

Jak śmiałeś zrobić to, co zrobiłem!

Ale ona była nadział na rogach dylematu:

(1) Jeżeli to była ta sama książka, jej firma najwyraźniej odrzucił go bez dobrego powodu, naruszając w ten sposób naszą umowę; i

(2) Jeśli jest to zupełnie inna książka, potem jej firma nie miała ważne i skuteczne oczekiwanie, że powinienem złożyć go do swojego wydawcy.

Ta książka, nawiasem mówiąc, sprzedał szereg bardzo poważny kopii i pozostał w druku przez wiele lat. Nie tylko to, ale to dało mi wiele dochodowych działalności konsultingowej, ponieważ czytelnicy byli tak zadowoleni z treści.

A lekcja jest?

konsultant edukacyjny

Odrzucenie daje drugą szansę, jeśli jesteś gotów do jej podjęcia.

Nigdy nie pozwól niesprawiedliwe odrzucenie ostateczna. To nie koniec, dopóki nie powiedzieć, że jest, i dopóki nie wygrasz!

Dr Gary S. Goodman jest głównym mówcą, konsultant negocjacje, adwokat, pośrednik nieruchomości, telewizja i radio komentator i autor bestsellerów z 12 książek, w tym sześć rysunek CONSULTING: Jak mają wielki drugą karierę. Jest twórcą udanego seminarium dźwięku Nightingale-Conant: im prawo wielkich liczb: jak zrobić SUKCES nieuniknione.

Zobacz: http://www.nightingale.com/prod_detail~product~Law_Large_Numbers.aspx

Jego oryginalna klasa „Dobrych Praktyk w negocjacjach”, jest oferowana w UCLA UC Berkeley Extension oraz w wielu innych znakomitych uniwersytetów i organizacji.

Zobacz: https://www.uclaextension.edu/r/Course.aspx?re g=U8637

Gary prowadzi seminaria i prezentacje konferencyjnymi na całym świecie i może być osiągnięte w: gary@customersatisfaction.com

Artykuł dzięki: