Pages Menu
Categories Menu

konsulting aktuarialny

konsulting aktuarialny

Czy jesteś w poszukiwaniu dyrektora generalnego, członka zarządu, wiceprezes lekarza lub pielęgniarki, nasz zespół rekrutacyjny ma krajowej sieci, talent i technologii w celu dopasowania odpowiedniego kandydata do misji i kultury firmowej firma konsultingowa jest droga iść.

CELOWOŚĆ

Podczas gdy większość potrzeb doradczych opieki zdrowotnej nie są uważane za pilne. W sytuacjach, w których żywotność i reputacji całej organizacji jest zagrożona, natychmiastowa interwencja przez wykwalifikowanego eksperta jest bardzo ważna.

Eksperci często są gotowi pomóc i być na miejscu w ciągu czterdziestu ośmiu godzinnego okna. Poziomy reagowania obejmuje ocenę sytuacji, opracowanie planu i uczestnictwo w realizacji planu. Eksperci będą pracować ramię w ramię ze swoim zespołem i jeśli to konieczne, nawet kierować zespołem, gdy są potrzebne.

DOŚWIADCZENIE

Eksperci są często doświadczeni menedżerowie służby zdrowia, którzy są gotowi do podejmowania takich kwestii, jak:

• Strata finansowa

• Bezpośrednie badanie RAC

konsulting aktuarialny

• Sprawozdawcze kwestie bezpieczeństwa lub podatności pacjenta

• Natychmiastowe niebezpieczeństwie akredytacji, certyfikacji lub uzyskaniu pozwolenia

• Utrata kluczowych lekarza, starszego wykonawczej lub kluczowego pracownika

W obliczu trudnej sytuacji, a po raz pierwszy, warto kierować się kogoś, kto był tam wcześniej.

konsultanci medyczni są obsługiwane przez zbiorowym doświadczeniem całej naszej sieci doświadczonych menedżerów opieki zdrowotnej. To podejście to zespół, który będzie stabilizować swoją organizację w czasie kryzysu.

Robert Saenz, prezes

VIP Medical Consulting

Artykuł dzięki: