Pages Menu
Categories Menu

konsulting bezpieczenstwo

konsulting bezpieczenstwo

Co zrobić, gdy można zrobić wszystko, nigdzie w swojej karierze

Wow, jeśli o to wam-co za wspaniałe położenie być w . ..

Masz talent, jesteś inteligentny i szybko się uczy, wieloaspektowy i kochasz wyzwanie!

Najdziwniejsze o większość ludzi w tym położeniu „wspaniałego” jest-utkną!http://adwokatsprawykarne.pl/strona-glowna/

W obliczu tak wielu wyborów, że nie może wydawać się, aby jeden. Są one nękane z myślą: co jeśli dokonać złego wyboru, co zrobić, jeśli przegapić?

Co robisz, kiedy można coś zrobić? W jaki sposób dokonać najlepszego wyboru?

Jako trener życia, byłem w pracy z klientem, który czułem się w ten sposób. Miała właśnie skończyła studia magisterskie i może zrobić wszystko.

Zapytała mnie: „Czy mogę po prostu godzić się na pracy lub podróży do Europy na kilka miesięcy, zanim będę musiał osiedlić się w pracy, co jest najlepszym wyborem??”

Czy jesteś w miejscu zatrzymany?

Kiedy trzeba dokonać wyboru, nie zadowalać (ceny do jakości i bezpieczeństwa) – niech twój cel życia prowadzić swoje decyzje i będziesz zawsze dokonać właściwego wyboru dla Ciebie. Wybór, który przynosi największe spełnienie najbardziej wyzwanie, najbardziej uznania i najwięcej pieniędzy.

Co się stało z moim klientem?

Odkryliśmy celem jej życia był owinięty wokół dwóch kierowców: wyzwanie i przeżycie. Zamiłowanie do podróży w Europie pochodziła z tych kierowców w niej. I chociaż to byłaby wielka przygoda byłoby mieć ją kosztować dużo więcej niż chciała jej finansów, kariery i jej związków.

Teraz to ona jest wyraźniejszy jej celów może ona mieć karierę, która obejmuje jej cel życia, uwalniając swoje pasje wyzwaniem i przeżyciem a ona będzie zarabiać dobrze, aby to zrobić! Zamiast iść do długu i bycie bardziej w tyle pod koniec kilku miesięcy, ona dostaje wszystko. Teraz jest to doskonały wybór!

Jeśli utkniesz, nie wiem, co robić i gdzie Go-zajrzeć do celu swojego życia i podjęcia decyzji, celowo. Że to jest twoja prawdziwa północ, a wybory są celowe, gdzie wszyscy sukcesu i spełnienia kłamstwo.

Jeśli jesteś gotowy, aby odnieść sukces, wyrównując swój cel życia w swojej karierze, zapraszam do żądania bezpłatne seminarium: Your Life on Purpose [http://www.geniegoodwin.com].

Albo założyć swoją osobistą sesję life coaching e-mailowych: genie@geniegoodwin.com~~HEAD=pobj dla bez żadnych kosztów „Odkrywanie tajemniczym Kariera kod DNA” coachingu sesji.

Artykuł dzięki: