Pages Menu
Categories Menu

konsulting co to

konsulting co to

Z powodzeniem formuła Niewielkie krawędzi

Doskonalenie siebie; Wiele już napisano na ten temat, ale nie każdy kto naprawdę wiedzą, jak skutecznie realizować twórcze i zarządzaniu plan jego realizacji? Koncepcja polega na ustalanie celów, planowanie, zarządzanie czasem, a także cierpliwości, wiary, zrozumienia i prawdziwe pragnienie. Zbyt wiele razy ludzie podchodzą samodoskonalenia przypadkowo, nieostry i niejasny sposób, aby dokładnie to, co chcą. To nie jest dokument dotyczący konkretnie wyznaczanie celów, które zostaną skierowane innym razem bardziej szczegółowo, ale raczej plan dotyczący realizacji planu wygenerowanego podczas ustawiania własnego samodoskonalenia Celem ćwiczeń.

Wiele razy, wyruszyliśmy na kurs samodoskonalenia działania z dosłownie żadnego pomysłu, jak postępować, tylko luźny pomysł, co naprawdę chcemy osiągnąć. Zasadniczo, w tym momencie, że to tylko sen o lepszym dniu. Jest to właściwie nie to, co chcesz; Po tym wszystkim, można oczekiwać sukcesu. Musisz uwierzyć sukces jest możliwe i prawdopodobne. Oczekiwać. Bądź pewny siebie.

Przed rozpoczęciem usiąść i napisać swój plan działania. Oczywiście napisać swój cel, swoje ramy czasowe, zidentyfikować konkretne kroki w celu realizacji w trakcie podróży i przeszkód, które można oczekiwać, aby spotkać po drodze. Tak, wszystko spisać. Oceń to co wieczór przed snem i ponownie, gdy budzisz się rano. Zachować swój plan z wami przez cały czas i czytać na głos do siebie kilka razy w ciągu dnia. Będzie to go imbed głęboko w podświadomości, gdzie będzie kierować się w kierunku swojego celu.

Jeff Olson mówi o Formule Nieznaczne-Edge sukcesu. Wyobraź przyrostowego systemu, w którym świadomie planu poprawy prostu ¼% Codziennie kopanie rowów wrocław lub nawet co tydzień. Możesz to zrobić? Oczywiście że możesz. Każdy może. Mówi się, że „można zjeść słonia, jeśli robisz to jeden kęs w danej chwili.” Ta sama idea odnosi się z tym pojęciem.
Artykuł dzięki: