Pages Menu
Categories Menu

konsulting logistyczny

konsulting logistyczny

Korzyści z Medical Consulting

ZNAJOMOŚĆ

Z medycznego firmy konsultingowej za sobą, będziesz korzystać z inteligencji, kreatywności i mądrości szerokiej sieci ekspertów w branży opieki zdrowotnej. Wielu liderów i zatrudniamy doświadczonych specjalistów w praktyce zarządzania, rozwoju agencji zdrowia domu, akredytacji, leczenia bólu, chirurgii ortopedycznej, chirurgii ambulatoryjnej rozwoju centrum, negocjacji umów ubezpieczeniowych, administracji szpitala. Wiedzą, opieki zdrowotnej i dostarczania wyników. To pasja, misja, a dla większości, ich dotychczasowe kariery.

Wiele firm konsultingowych specjalizuje się w rozwoju i personelu medycznego dostosowane potrzeb oceny. Pracują ze sobą w celu opracowania planu strategicznego, specjalistycznego personelu medycznego, który będzie pasował do Twojego domu praktykę lekarską, agencja zdrowia, centrum chirurgii lub szpital. Oferuje kompleksowe usługi dla wszystkich sektorów przemysłu zdrowotnego w celu włączenia nowych dostawców zarządzanych organizacji opieki i rozwijających się spółek opieki zdrowotnej nie jest łatwo zobaczyć, jak to może korzystać każdego pracownika służby zdrowia.

Ubezpieczenie, że pracownicy służby zdrowia spędzać mniej czasu zmaga się z administracją i spędzić więcej czasu leczenia swoich pacjentów.

Rekrutacja POMOC

W wielu przypadkach, członkowie zespołów ekspertów z pracy dyrektorów jako tymczasowe lub prezesów gdy dana organizacja prowadzi poszukiwania w pełnym wymiarze czasu Executive.

Będą one również pomóc klientom wyszukiwań Wykonawczych i negocjacji umów, pomoc praktyk lekarskich i szpitalach z piersią i lekarz rekrutacyjnych wysiłkach. Firm konsultingowych eksperckie zespoły są na bieżąco w sprawie krajowych trendów opieki zdrowotnej i będzie negocjować warunki zatrudnienia z potencjalnych nowych pracowników w swoim imieniu.

Artykuł dzięki: