Pages Menu
Categories Menu

sukces doradztwo zawodowe

sukces doradztwo zawodowe Twoja stawka godzinowa musiałby być $ 100K / 672 = $ lub 150 $ +148,81. dla ułatwienia rozliczeń. Ten scenariusz ma również swoje problemy, jak można mieć kłopoty racjonalizującej swoją stopę do klienta. Także jeśli sześć miesięcy do roku swoje dni robocze nie robić średnio 7 / miesiąc, czy ty się współczynnik do generowania przychodów pożądana?

Scenariusz trzeci: W tym scenariuszu opierasz swoją stopę na „wartości add” czynnik dla klienta. Na przykład, szacują, że w wyniku swojego doradztwa przez okres powiedzmy 1 tydzień 40 godzin zapewni wzrost powiedzieć $ 10,000. do zysku spółki. Wartość dodatek jest wtedy $ 10,000. W przypadku ładowania $ 150 / godzina Twój rachunek będzie $ 6000. Korzyść firma byłaby $ +4.000. za $ 6000. zainwestowane lub ROI 66,7%. Na każde sześć dolarów zainwestowanych w swoich usług firma zarobi dodatkowe dziesięć dolarów. Taki scenariusz często gra lepiej na stole pokładzie. Kiedy mówimy o zwrocie wysokie, nawet jeśli szacowany korzyści spada do powiedzenia $ 9 http://www.kasybielsko.pl/akcesoria/systemy-pos/.000. nadal są one co trzy dolary za każde dwa dolary zainwestowane.

Więc co jest najlepszym scenariuszem pracować zarówno jako dostawca usług konsultingowych i nabywcy usług doradczych? Oczywiście nie ma dobrej odpowiedzi innych niż powiedzieć, że scenariusz, który najlepiej odpowiada potrzebom obu stron jest z nich korzystać.

sukces doradztwo zawodowe

Jeśli mają dokładnie taką samą formułę naładowania wszystkich klientów? Ponownie, odpowiedź będzie zależeć od wielu czynników, z których nie najmniej ważnym jest twoje pragnienie dla biznesu polecającego.

Gordon J. H. Newman, CPT Gordon jest przewodniczącym Newman Uczenie Group Inc. organizacja specjalizuje się w dostarczaniu wartości dodać rozwiązań w celu poprawy wydajności dolnej linii organizacji i osób prywatnych. Gordon może być osiągnięte w gordon@newmanlearning.com lub 905-790-2944 Odkryj więcej takich perełek w swojej książce, nie musi być lepszy sposób dostępny betterway@newmanlearning.com

Artykuł dzięki: