Pages Menu
Categories Menu

sukces zawodowy przyklady

sukces zawodowy przyklady

Ile ładować

Niedawno uczestniczyłem w funkcji w której wspomniany współpracownik że został poproszony do niektórych doradztwo. Najwyraźniej to było coś mógł zrobić dość łatwo będąc partnerem w biznesie dla pomyślnego wiele lat przed przejściem na częściowej emeryturze. Jednakże kwestia była jednym ile opłat za tę usługę.przygotuj się na przygodę na spływie kajakowym

To jest coś, co każdy, kto robi Consulting prowokacji. I zaproponował stawkę $ 150. / Godziny, które na dzień 8 godzin byłoby wypracować stopy dniowego $ +1.200. Ekstrapolować na normalnym roku obrotowego 252 dni roboczych równa roczną stopę wynagrodzenia w wysokości $ 302.400. Nieźle zarabiają wcale.

Jednak wszyscy uznają, że konsultanci nie mają okazję pracować 8 godzin dziennie każdy z 252 dni roboczych w roku. Więc powiedzmy, że działa tylko jeden dzień w trzech. To przynosi roczny zysk w dół do $ 100.800. która nadal jest dobre pieniądze.

sukces zawodowy przyklady

Wyzwaniem jest oczywiście uzasadnić stawkę. Tutaj istnieje kilka różnych scenariuszy na ogół przestrzegane.

Scenariusz pierwszy: ładować co rynek będzie ponieść. Jeśli wszyscy ładowania stopę $ 200. / Godzinę, a następnie pobierają tej stopy. W teorii jest to, że prosisz tylko za to, co wszyscy inni uzyskania zapłaty. Problem z tego podejścia jest to, że nie każdy przynosi taką samą umiejętności / doświadczenie do stołu. Jeśli pierwszy konsultant czasu zapłaty tak samo jak ten, który został w tej dziedzinie przez 20 lat? Coś o tym myśleć.

Scenariusz drugi: Określić, co chcesz mieć rocznych zarobków (przed opodatkowaniem). Następnie oszacować liczbę godzin / dni będzie można do rozliczania opłat. Korzystanie z tych dwóch liczb po prostu zrobić obliczenia matematyczne, aby uzyskać stawkę godzinową. To znaczy. Pożądane zarobek = $ +100.000 / PA a szacowana liczba 8 dni godzinnych rozliczanych = 84 lub 7 dni w miesiącu.
Artykuł dzięki: