Pages Menu
Categories Menu

sukces zawodowy przyklady

sukces zawodowy przyklady

Ile ładować

Niedawno uczestniczyłem w funkcji w której wspomniany współpracownik że został poproszony do niektórych doradztwo. Najwyraźniej to było coś mógł zrobić dość łatwo będąc partnerem w biznesie dla pomyślnego wiele lat przed przejściem na częściowej emeryturze. Jednakże kwestia była jednym ile opłat za tę usługę.

To jest coś, co każdy, kto robi Consulting prowokacji. I zaproponował stawkę $ 150. / Godziny, które na dzień 8 godzin byłoby wypracować stopy dniowego $ +1.200. Ekstrapolować na normalnym roku obrotowego 252 dni roboczych równa roczną stopę wynagrodzenia w wysokości $ 302.400. Nieźle zarabiają wcale.

Jednak wszyscy uznają, że konsultanci nie mają okazję pracować 8 godzin dziennie każdy z 252 dni roboczych w roku. Więc powiedzmy, że działa tylko jeden dzień w trzech. To przynosi roczny zysk w dół do $ 100.800. która nadal jest dobre pieniądze.

sukces zawodowy przyklady

Wyzwaniem jest oczywiście uzasadnić stawkę. Tutaj istnieje kilka różnych scenariuszy na ogół przestrzegane.

Scenariusz pierwszy: ładować co rynek będzie ponieść. Jeśli wszyscy ładowania stopę $ 200. / Godzinę, a następnie pobierają tej stopy. W teorii jest to, że prosisz tylko za to, co wszyscy inni uzyskania zapłaty. Problem z tego podejścia jest to, że nie każdy przynosi taką samą umiejętności / doświadczenie do stołu. Jeśli pierwszy konsultant czasu zapłaty tak samo jak ten, który został w tej dziedzinie przez 20 lat? Coś o tym myśleć.

Scenariusz drugi: Określić, co chcesz mieć rocznych zarobków (przed opodatkowaniem). Następnie oszacować liczbę godzin / dni będzie można do rozliczania opłat. Korzystanie z tych dwóch liczb po prostu zrobić obliczenia matematyczne, aby uzyskać stawkę godzinową. To znaczy. Pożądane zarobek = $ +100.000 / PA a szacowana liczba 8 dni godzinnych rozliczanych = 84 lub 7 dni w miesiącu.
Artykuł dzięki: